LimeSurvey Develop - en to ku_IQ translation catalogue (360 entries)

en: (Any group)
ku_IQ: (هەر دەستەیەک)

en: (None)
ku_IQ: (هیچ)

en: ARMSCII-8 Armenian
ku_IQ: ARMSCII-8 ئەرمینی

en: Absolute value
ku_IQ: نرخی رووت

en: Activate
ku_IQ: چالاک دەکا

en: Add
ku_IQ: زیادکردن

en: Add a language:
ku_IQ: زمانێک زیاد بکە:

en: Add attribute
ku_IQ: زیادکردنی تایبەتمەندی

en: Add file
ku_IQ: زۆرکردنی پەڕگە

en: Add group
ku_IQ: زیادکردنی گرووپ

en: Add language
ku_IQ: زیادکردنی زمان

en: Add participant
ku_IQ: زیادکردنی بەشداربوو

en: Add participant to survey
ku_IQ: بەشداربووێک بۆ ڕاپرسی زیاد بکە

en: Add value
ku_IQ: زیادکردنی نرخ

en: Administrator:
ku_IQ: بەڕێوەبەر:

en: Afrikaans
ku_IQ: ئەفریقیەکان

en: Albanian
ku_IQ: ئەلبانی

en: All emails were sent.
ku_IQ: هەموو ئیمێڵەکان نێردران

en: All users
ku_IQ: هەموو بەکارهێنەرەکان

en: An unknown error happened when moving file %s to %s.
ku_IQ: ھەڵەیەکی نەزانراو ڕووی دا کاتێک پەرگەی گواستنەوە %s بۆ %s.

en: An unknown error occured
ku_IQ: ھەڵەیەکی نەزانراو ڕووی دا

en: Answer
ku_IQ: وەڵام

en: Answer must be between %s and %s
ku_IQ: %s and %sوەڵامەکە دەبێت لەنێوان

en: Answer must be less or equal to %s
ku_IQ:  %s وەڵامەکە دەبێت کەمتر یان یەکسان بێت بە

en: Answer was greater than
ku_IQ: وه‌ڵامه‌ که‌ گه‌ وره‌تر بوو له

en: Answer was greater than or equal to
ku_IQ: وه‌ ڵامه که گه‌ وره‌تره له یان یه‌ کسانه به

en: Answers cleared
ku_IQ: وەڵامەکان سڕانەوە

en: As a last step you should clear your browser cache now.
ku_IQ: وەک دوا هەنگاو، پێویستە لەسەرت بیرگەی وێبگەڕەکەت بسریتەوە (كاش)

en: Assessments
ku_IQ: نرخاندنەکان

en: Auto
ku_IQ: خۆکار

en: Automatic
ku_IQ: خۆکار

en: Back
ku_IQ: گەڕاندنەوە

en: Base language:
ku_IQ: زمانی بنەڕەت:

en: Before
ku_IQ: پێشتر

en: Bosnian
ku_IQ: بۆسنی

en: Cancel editing
ku_IQ: پووچەڵکردنەوەی دەستکاری

en: Cannot be changed
ku_IQ: ناتوانرێت دەستکاری بکرێت

en: Chart type
ku_IQ: جۆری هێڵکاری

en: Check again
ku_IQ: دووبارە پشکنین

en: Check any that apply
ku_IQ: ئەوانە ‌هەڵبژێرە کە گونجاون

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
ku_IQ: چینی (نەریتی - هۆنگ کۆنگ)

en: Choice header
ku_IQ:  هەڵبژاردنى ناونیشان

en: Choose one of the following answers
ku_IQ: یەکێک لەم وەڵامانە هەڵبژێرە

en: Choose your language
ku_IQ: زمانەکەت هەڵبژێرە

en: Circle
ku_IQ: بازنە

en: Close editor
ku_IQ: دەستکاریکەر دابخە

en: Code:
ku_IQ: :کۆد

en: Columns
ku_IQ: ستوونەکان

en: Comma
ku_IQ: دابڕ

en: Condition
ku_IQ: بار

en: Configure
ku_IQ: سازدان

en: Confirmation email subject
ku_IQ: پشت ڕاستکردنەوەی ناونیشانی ئیمێڵ

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
ku_IQ: پەیوەندی کردن بە بنکەی زانیارییەکان سەرنەکووت. تکایە شوێنی بنکەی زانیارییەکان و ناوی بەکارهێنەر و ووشەی نهێنی بپشکنە و دووبارە هەوڵ بدەوە.

en: Constant
ku_IQ: نەگۆڕ

en: Continue
ku_IQ: درێژه‌

en: Continue?
ku_IQ: بەردەوام بە؟

en: Cosine
ku_IQ: بەریەک تەواو

en: Create database
ku_IQ: دروستکردنی بنکەدراو

en: Created
ku_IQ: درووستکراوە

en: Czech
ku_IQ: چیکی

en: Czech (informal)
ku_IQ: چیکی (ناڕەسمی)

en: Database doesn't exist!
ku_IQ: داتابەیس نییە!

en: Database settings
ku_IQ: ڕێکخستنی داتابەیس

en: Database type
ku_IQ: جۆری بنکە دراو

en: Date format:
ku_IQ: شێوازی بەروار:

en: Deactivate
ku_IQ: ناچالاککردن

en: Decrease
ku_IQ: کەمکردن

en: Default value:
ku_IQ: نرخی بنەڕەت:

en: Default:
ku_IQ: بنەڕەت:

en: Delete
ku_IQ: سڕینەوە

en: Delete attribute
ku_IQ: سڕینەوەی تایبەتمەندی

en: Delete this attribute:
ku_IQ: سڕینەوەی ئەو تایبەتمەندییە

en: Delete user
ku_IQ: سڕینەوەی بەکارهێنەر

en: Delete value
ku_IQ: سڕینەوەی نرخ

en: Deleting survey table: %s
ku_IQ: سڕینەوەی خشتەی ڕاپرسی: %s

en: Description
ku_IQ: پێناسە

en: Descriptive statistics
ku_IQ: ئامرازی پێناسەکەر

en: Disable chart
ku_IQ: ناچالاککردنی هێلکاری

en: Disable map display
ku_IQ: ناچالاککردنی نیشاندەری نەخشە

en: Display
ku_IQ: پێشاندان

en: Display map
ku_IQ: پێشاندانی نەخشە

en: Display participants
ku_IQ: پێشاندانی بەشداربووان

en: Download
ku_IQ: داگرتن

en: Dutch
ku_IQ: هۆڵەندی

en: Dutch (informal)
ku_IQ: هۆڵەندی (ناڕەسمی)

en: Edit attribute
ku_IQ: دەستکاریکردنی تایبەتمەندی

en: Edit value
ku_IQ: دەستکاریکردنی نرخ

en: Editing user
ku_IQ: دەستکاری کردنی بەکارهێنەر

en: Email
ku_IQ: ئیمەیڵ

en: Email address
ku_IQ: ناونیشانی ئیمێل

en: Email address is not valid.
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵ نادروستە.

en: Email settings
ku_IQ: تایبەتمەندیەکانی ئیمێڵ

en: Enable chart
ku_IQ: چالاککردنی هێلکاری

en: Enable map display
ku_IQ: چالاککردنی نیشاندەری نەخشە

en: Error
ku_IQ: ھەڵە

en: Everybody
ku_IQ: هەموو کەس

en: Exit and clear survey
ku_IQ: چوونەدەرەوە و بەتاڵکردنەوەی ڕاپرسی

en: Export survey
ku_IQ: هەناردنی ڕاپرسی

en: Female
ku_IQ: مێ

en: File upload succeeded.
ku_IQ: بارکردنی فایلی سەرکەوتوو بوو.

en: Files
ku_IQ: فایلەکان

en: Find highest value
ku_IQ: بەرزترین نرخ بدۆزەرەوە

en: Find lowest value
ku_IQ: نزمترین نرخ بدۆزەرەوە

en: First choice
ku_IQ: هەڵبژاردنی یەکەم

en: Forgot your password?
ku_IQ: تێپەڕە ووشەت بیرکردووە؟

en: Format
ku_IQ: شێواز

en: Format a local time/date as integer
ku_IQ: چارەسەرکەری مەرجدار

en: Format:
ku_IQ: شێواز:

en: Full
ku_IQ: پڕ

en: Full answers
ku_IQ: هەموو وەڵامەکان

en: Full name
ku_IQ: ناوی تەواو

en: Full names
ku_IQ: ناوە تەواوەکان

en: Full question text
ku_IQ: دەقی تەواوی پرسیار

en: General
ku_IQ: گشتی

en: General options
ku_IQ: هەڵبژاردنە گشتییەکان

en: German (informal)
ku_IQ: ئەڵمانی (ناڕەسمی)

en: Get the integer value of a variable
ku_IQ: نرخی ئینتیجەری گۆڕاوەکەوەربگرە

en: Get value of pi
ku_IQ: نرخی ڕێژەی نەگۆڕ بەدەست بێنە

en: Go to question
ku_IQ: بڕۆ بۆ پرسیار

en: Go to survey
ku_IQ: بڕۆ بۆ ڕاپرسی

en: Gross percentage
ku_IQ: تێکڕای ڕێژەی سەدی

en: Group not found.
ku_IQ: گرووپەکە نەدۆزرایەوە.

en: Group relevance:
ku_IQ: پەیوەندی گرووپ:

en: HTML editor
ku_IQ: دەستکاریکەری HTML

en: Help:
ku_IQ: یارمەتی:

en: Hidden
ku_IQ: شاراوە

en: Hindi
ku_IQ: هیندی

en: Horizontal
ku_IQ: ئاسۆیی

en: Hour
ku_IQ: كاتژمێر

en: Icon
ku_IQ: وێنۆچکە

en: Icon name must be a simple class name (alphanumeric, space, minus and underscore).
ku_IQ: ناوی وێنە دەبێت ناوێکی سادە بێت (ئەلفژمارەیی، بۆشایی، کەم و بنھێڵ).

en: Icon:
ku_IQ: وێنۆچکە:

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر بژارده‌ی  '%s' تان هه‌ڵبژاردووه‌، تکایه‌ روونی بکه‌نه‌وه‌

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر داوه‌تنامه‌تان وه‌رگرتووه‌، تکایه‌ کۆدی بڕوادار له‌و به‌شه‌ی خواره‌وه‌دا بنێرنه‌ ناو و له‌سه‌ر درێژه‌ کرته‌ بکه‌ن.

en: Increase
ku_IQ: زیادکردن

en: Indonesian
ku_IQ: ئیندۆنیزی

en: Integer only
ku_IQ: تەنها ژمارە

en: Invalid email address.
ku_IQ: ناونیشانی ئیمێڵی ناڕاست

en: Invalid survey ID
ku_IQ: کٶدی ڕاپرسی هەڵەیە

en: Italian
ku_IQ: ئیتاڵی

en: Italian (informal)
ku_IQ: ئیتاڵی (ناڕەسمی)

en: Jan
ku_IQ: کانونی دووەم

en: Kurdish (Sorani)
ku_IQ: کوردی (سۆرانی)

en: Labels
ku_IQ: پێناسەکان

en: Language code
ku_IQ: زمانی کۆد

en: Last invited
ku_IQ: دوایین بانگهێشت کراو

en: Last reminder sent date
ku_IQ: بەرواری دواین بیرخەرەوەی ناردراو

en: License
ku_IQ: ڕێگەپێدان

en: Load now
ku_IQ: بار بکە

en: Load unfinished survey
ku_IQ: هێنانی ڕاپرسی تەواونەکراو

en: Make sure all images on this screen are loaded before clicking on the button.
ku_IQ: لە ھەموو وێنەکان دڵنیا ببە کە لەسەر ئەم شاشەیە باردەکرێت لەپێش کلیک کردن لەسەر دوگمەکە.

en: Male
ku_IQ: نێر

en: Max number of files
ku_IQ: گەورەترین ژمارە بۆ پەڕگەکان

en: Maximum characters
ku_IQ: زۆرترین هێماکان

en: Members
ku_IQ: ئەندامان

en: Minimum memory available
ku_IQ: کەمترین میمۆری بەردەست

en: Minimum requirements
ku_IQ: کەمترین پێداویستی

en: Minute
ku_IQ: خولەک

en: Mobile
ku_IQ: مۆبایل

en: Mongolian
ku_IQ: مەنگۆلی

en: Multiple choice questions
ku_IQ: پرسیاری هەڵبژاردە

en: Name:
ku_IQ: ناو:

en: Next
ku_IQ: دواتر

en: Next choice
ku_IQ: هەڵبژاردنی دواتر

en: No
ku_IQ: نه‌خێر

en: No answer
ku_IQ: هیچ وەڵامێک نیە

en: No database action required!
ku_IQ: هیچ چالاکیەکی بنکەدراو پێویست نیە!

en: No file selected
ku_IQ: هیچ پەڕگەیەک دیارینەکراوە

en: No matching question
ku_IQ: پرسیاری هاوشێوە نیە

en: No question group found.
ku_IQ: هیچ پرسیاری گرووپ نەدۆزرایەوە.

en: No reminder(s) sent
ku_IQ: هیچ بیرخەرەوەیەک نەنێردرا

en: Nobody
ku_IQ: هیچ کەس

en: Not Selected
ku_IQ: دیاری نەکراوە

en: Not a valid expression
ku_IQ: دەستەواژەیەکی نادروستە

en: Not found
ku_IQ: نەدۆزرایەوە

en: Not invited
ku_IQ: بانگهێشت نەکراویت

en: Not started
ku_IQ: دەستی پێنەکردووە

en: Numbers
ku_IQ: ژمارەکان

en: Off
ku_IQ: کووژاوە

en: One
ku_IQ: یەک

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
ku_IQ: .یه ک یا چه ند پرسیاری داوا کراووه لام نه دراوه ته وه. تکا یه پرسیا ره کاه به ته واوی وه لام بده وه

en: Online Manual
ku_IQ: ڕێبەری سەرهێڵ

en: Only admin
ku_IQ: تەنیا بەڕێوەبەر

en: Only numbers may be entered in this field.
ku_IQ: تەنها ژمارەکان دەکرێت داخڵ بکرێن لەم خانەیە.

en: Other
ku_IQ: شتی ت

en: PHP PDO driver library
ku_IQ: کتێبخانەی وەگەڕخەری PHP PDO

en: PHP mbstring library
ku_IQ: کتێبخانەی PHP mbstring

en: PHP/PECL JSON library
ku_IQ: کتێبخانەی PHP/PECL JSON

en: Password
ku_IQ: تێپەڕە ووشە

en: Percentage
ku_IQ: رێژەی سەدی

en: Please check at least one item.
ku_IQ: تکایه‌ لانیکه‌م ئایتێمێک دیاری بکه‌ن

en: Please choose
ku_IQ: تکایە هەڵبژێرە

en: Please choose one option.
ku_IQ: تکایە یەک هەڵبژاردە هەڵبژێرە

en: Please choose...
ku_IQ: تکایە هەڵبژێرە...

en: Please confirm
ku_IQ: تکایە پشتڕاستی بکەوە

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
ku_IQ: تکایە پەیوەندی بکە بە بەڕێوەبەری لایم-سێرڤێی بۆ تێپەڕەوشەکەت.

en: Please enter your comment here
ku_IQ: تکایە بۆچوونەکەت لێرە بنووسە

en: Please fix this error in your database and try again
ku_IQ: تکایە ئەم هەلەیە ڕاست بکەوە لە بنکەی زانیارییەکانت و دووبارە هەوڵ بدەوە

en: Please select a user first
ku_IQ: تکایە لەسەرەتا بەکارهێنەر هەڵبژێرە

en: Please upload at least one file
ku_IQ: تکایە بەلایەنی کەمەوە پەڕگەیەک باربکە

en: Please upload between %s and %s files
ku_IQ: تکایە لە نێوان %s تا %s فایل باربکە

en: Plugin
ku_IQ: پێوەکراو

en: Plugins
ku_IQ: پێوەکراوەکان

en: Position:
ku_IQ: شوێن:

en: Previous
ku_IQ: پێشتر

en: Question
ku_IQ: پرسیار

en: Question attribute
ku_IQ: تایبەتمەندی پرسیار

en: Question code:
ku_IQ: کۆدی پرسیار:

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
ku_IQ: نەتواندرا پرسیارەکە بسڕێتەوە. کۆمەڵێك مەرج هەیە بۆ پرسیارەکانی تر کە پشتدەبەستێ بە وەڵامی ئەم پرسیارە. هەتا ئەو مەرجانە لانەبردرێن ناتواندرێت ئەم پرسیارە بسڕدرێتەوە.

en: Question help
ku_IQ: یارمەتیدەری پرسیار

en: Question type
ku_IQ: جۆری پرسیار

en: Question was successfully saved.
ku_IQ: پرسیارەکە بە سەرکەوتوویی پاشەکەوتکرا

en: Question:
ku_IQ: پرسیار:

en: Quick CSV report
ku_IQ: ڕاپۆرتی CSV خێرا

en: Quick add...
ku_IQ: زیادکردنی خێرا..

en: Quick translation
ku_IQ: وەرگێڕانی خێرە

en: Quota out
ku_IQ: بەشی دەرەوە

en: RANK
ku_IQ: هه ڵسه نگاندن

en: Radio list
ku_IQ: لیستی ڕادیۆ

en: Ranking
ku_IQ: پلەبەندی

en: Reason:
ku_IQ: هۆکار:

en: Registration email
ku_IQ: ئیمێڵی تۆمارکردن

en: Registration email subject
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵی تۆمارکردن

en: Remaining
ku_IQ: ماوە

en: Reminder
ku_IQ: بیرخەرەوە

en: Reminder Email:
ku_IQ: ئیمەیڵی بیرخەرەوە:

en: Reminder count:
ku_IQ: ژمارەی بیرخەرەوەکان

en: Reminder email subject
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵی بیرخەرەوە

en: Reminder sent to:
ku_IQ: بیرخەرەوەکە نێردرا بۆ:

en: Reminder sent?
ku_IQ: بیرخەرەوەکە نێردرا؟

en: Reminder status:
ku_IQ: باری بیرخەرەوە:

en: Reminder(s) sent
ku_IQ: بیرخەرەوەکان نێردران

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
ku_IQ: کۆنترۆلکردن لە دوور کراوەیە بۆ بەکارهێنان %s بۆ گواستنەوە و پشکنین دەربارەی ئەم فەرمانانەی داهاتوو:

en: Reset
ku_IQ: ڕێکخستنەوه

en: Reset conditions/relevance?
ku_IQ: ڕێکخستنەوەی مەرجەکان/پەیوەندی؟

en: Response
ku_IQ: وەڵام

en: Restore
ku_IQ: گەڕانەوە

en: Result
ku_IQ: ئەنجام

en: Resume later
ku_IQ: بەردەوامبوونەوە لە دواتر

en: Romanian
ku_IQ: ڕۆمانی

en: Same
ku_IQ: وەک یەک

en: Save and close
ku_IQ: پاشەکەوتکردن و داخستن

en: Save your unfinished survey
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی ڕاپرسییە تەواو نەکراوەکان

en: Search:
ku_IQ: گەڕان:

en: Second choice
ku_IQ: هەڵبژاردنی دووەم

en: Select all
ku_IQ: هەمووی دیاریبکە

en: Select columns
ku_IQ: هەڵبژاردنی ستوونەکان

en: Select icon
ku_IQ: وێنۆچکەیەک دیاری بکە

en: Semicolon
ku_IQ: بۆروخاڵ

en: Send
ku_IQ: ناردن

en: Send Reminders
ku_IQ: بیرخەرەوەکان بنێرە

en: Sending reminders...
ku_IQ: ناردنی بیرخەرەوەکان...

en: Serbian (Cyrillic)
ku_IQ: سیڕبی (سیریلیکی)

en: Serbian (Latin)
ku_IQ: سیڕبی (لاتینی)

en: Settings for plugin %s
ku_IQ: %s ڕێکخستن بۆ پێوەکراوەکان

en: Short names
ku_IQ: ناوی کورت

en: Show both (Forced by the system administrator)
ku_IQ: پێشاندانی هەردوو (ناچارکراوە لە لایەن بەڕێوەبەری سیستەم)

en: Show comment
ku_IQ: پیشاندانی راو وبۆچوونه‌کان

en: Show next..
ku_IQ: پێشاندانی دواتر..

en: Show next...
ku_IQ: پێشاندانی دواتر...

en: Show title
ku_IQ: پیشاندانی ناونیشان

en: Sine
ku_IQ: بەریەک

en: Single response: ID %s
ku_IQ: تاکە وەڵام: ژمارە %s

en: Site name:
ku_IQ: ناوی ماڵپەڕ:

en: Size
ku_IQ: قەبارە

en: Some text in this answer
ku_IQ: هەندێک دەق لەم وەڵامە

en: Spanish
ku_IQ: ئیسپانی

en: Spanish (Argentina)
ku_IQ: ئیسپانی (ئەرجەنتینی)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
ku_IQ: ئیسپانی (ئەرجەنتینی) (نا فەرمی)

en: Spanish (Chile)
ku_IQ: ئیسپانی (چیلی)

en: Spanish (Mexico)
ku_IQ: ئیسپانی (مەکسیکی)

en: Start language
ku_IQ: زمانی دەستپێک

en: Start language:
ku_IQ: دەستپێکردنی زمان:

en: Statistics survey %s
ku_IQ: ئامارەکانی ڕاپرسی %s

en: Step 1:
ku_IQ: هەنگاوی ١:

en: Straight
ku_IQ: ڕاستەوخۆ

en: Submission date
ku_IQ: بەرواری ناردن

en: Submit
ku_IQ: ناردن

en: Submitted
ku_IQ: نێردرا

en: Survey %s
ku_IQ: ڕاپرسی %s

en: Survey participants
ku_IQ: بەشداربووانی ڕاپرسی

en: Tajik
ku_IQ: تاجیکی

en: Tangent
ku_IQ: لێكەوت

en: Target question
ku_IQ: پرسیاری ئامانج

en: Text questions
ku_IQ: دەقی پرسیارەکان

en: The participant cannot upload a single file larger than this size. Server configuration allow a maximum file size of %s KB.
ku_IQ: بەژداربووەکە ناتوانێت یەک پەرگە گەورەتر باربکات لە ئەم قەبارەیە. ڕێکخستنی ڕاژە زۆرترین قەبارەی پەرگە KB %s ڕێگە دەدات.

en: The update is now complete!
ku_IQ: نوێکاریەکان تەواو بوون!

en: The username already exists.
ku_IQ: ئەم بەکار‌هێنەرە هەیە.

en: There are no questions in this survey
ku_IQ: هیچ پرسیارێک نیە لەم ڕاپرسیە

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
ku_IQ: {NUMBEROFQUESTIONS} پرسیار هەیە لەم ڕاپرسیە.

en: Third choice
ku_IQ: هەڵبژاردنی سێیەم

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
ku_IQ: له‌به‌رده‌ستدابوونی ئه‌م راپرسییه‌ سنووردار کراوه‌ته‌وه‌. بۆ به‌شداری کردن پێویستتان به‌ داوه‌تنامه‌ی بڕوادار هه‌یه‌

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
ku_IQ: ئەمە دەقی پرسیارێکی نمونەییە. بەکاربەر داوالێکراوە کە بەروارێک بنووسێت.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
ku_IQ: ئەمە دەقی پرسیارێکی نموونەییە. بەکاربەر داوالێکراوە کە دانەیەکیان هەڵبژێرێت.

en: This is another sample question text - asking for number.
ku_IQ: ئەمە دەقی پرسیارێکی تری نمونەییە - داوای ژمارە دەکات.

en: This is not a .csv file.
ku_IQ: ئەمە فایلی .csv نیە

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
ku_IQ: ئەمە دەقی دوایین پرسیاری نمونەییە - داوای هەندێک دەقی ئازاد دەکات.

en: This is some help text for this question.
ku_IQ: ئەمە چەند دەقێکی یارمەتیدەرە بۆ ئەم پرسیارە

en: This question is mandatory
ku_IQ: ئه‌م پرسیاره‌ ئیجبارییه‌

en: This response ID is invalid.
ku_IQ: کۆدی وەلامدانەوە دروست نیە

en: This survey is anonymous.
ku_IQ: .ناو نیشانی وه لام ده رله و راپرسیه دا نادیاره

en: This will be your default language.
ku_IQ: ئەمە دەبێتە زمانی هەمیشەیی.

en: Three
ku_IQ: سێ

en: Time remaining
ku_IQ: کات ماوە

en: Tip:
ku_IQ: ڕوونکردنەوە:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
ku_IQ: بۆ ئەوەی بتوانیت وێنەکان یان ناوەڕۆکی تر بەرز بکەیتەوە پێویستە سەرەتا ڕاپرسیەکەت جارێک پاشەکەوت بکەیت.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
ku_IQ: .بو ئه وه ی که ناونیشانتان نادیار بیت،تکایه نیویک جگه له ناوی راسته قینی خوت هه لبژیره. ناو نیشانی یمه یله که ت پیویست ناکات

en: Too low
ku_IQ: زۆر نزمە

en: Tools
ku_IQ: ئامرازەکان

en: Top 2, Middle, Bottom 2
ku_IQ: لوتکە ٢، ناوەند، خوارەوە ٢

en: Total Errors
ku_IQ: هەموو هەڵەکان

en: Total invitations sent
ku_IQ: کۆی گشتی داوەتنامەی نێردراو

en: Total number of files
ku_IQ: کۆی گشتی ژمارەی فایلەکان

en: Total numbers of sent reminders
ku_IQ: کۆی گشتی بیرخەرەوە نێردراوەکان

en: Total:
ku_IQ: تێکڕا:

en: Triangle
ku_IQ: سێگۆشە

en: Turkish
ku_IQ: تورکی

en: Two
ku_IQ: دوو

en: Type:
ku_IQ: جۆر:

en: URL:
ku_IQ: ناونیشانی URL:

en: Uncertain
ku_IQ: نادڵنیا

en: Undefined variable
ku_IQ: گۆڕاو پێناسەنەکراوە

en: Unknown error
ku_IQ: هەڵەیەکی نەزانراو

en: Unlimited
ku_IQ: بێ سنوور

en: Update
ku_IQ: نوێکردنەوە

en: Upload files
ku_IQ: فایلەکان باربکە

en: Upload your files
ku_IQ: فایلەکانت باربکە

en: User ID
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەر

en: User already exists in the group.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرە هەیە لەم گروپە.

en: User removed.
ku_IQ: بەکارهێنەر سڕایەوە.

en: Username:
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر:

en: Value
ku_IQ: نرخ

en: Values:
ku_IQ: نرخەکان:

en: Version
ku_IQ: وەشان

en: Vertical
ku_IQ: ستوونی

en: Vietnamese
ku_IQ: ڤێتنامی

en: View users
ku_IQ: بینینی بەکارهێنەران

en: Warning
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
ku_IQ: ھۆشداری: تۆ تائیستا وشەی نھێنی دانراو بەکاردێنیت ('وشەی نھێنی'). تکایە وشەی نھێنیت بگۆڕە و دووبارە بچۆ ژوورەوە.

en: Welcome
ku_IQ: بەخێربێیت

en: Yes
ku_IQ: بەڵێ

en: Yes (Forced by the system administrator)
ku_IQ: بەڵێ - ناچارکراوە لە لایەن بەڕێوەبەری سیستەمەوە

en: Yes - Delete Them!
ku_IQ: بەڵێ - بیانسڕەوە!

en: Yes/No
ku_IQ: بەڵێ/نەخێر

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
ku_IQ: تۆ پێویستە %s فایلی زیاتر باربکەی بۆ ئەم پرسیارە.
    تۆ دڵنیایت لە دەرچوونت؟

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
ku_IQ: پێویستە ناوی خشتە یان خشتەکان لەبەر بکەیت بۆ ئەوەی دووبارە بتوانیت بگەیت بەم زانیاریە.

en: Your Choices
ku_IQ: هەڵبژاردە‌کانت

en: Your Ranking
ku_IQ: پۆڵێن بەندیەکانت

en: Your assessment
ku_IQ: نرخاندنەکانت

en: Your time to answer this question has expired
ku_IQ: کاتی وەڵامدانەوەی ئەم پرسیارە بەسەرچووە

en: gross
ku_IQ: تێکڕایی

en: is greater than
ku_IQ: گه وره تره  له

en: is less than
ku_IQ: که متره له

en: or
ku_IQ: یان

en: page
ku_IQ: پەڕە

en: responses
ku_IQ: وەڵامەکان

en: seconds
ku_IQ: چرکە

en: table
ku_IQ: خشتە

en: valid
ku_IQ: ڕاست

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
ku_IQ: بۆ زانیاری زیاتر سەردانی http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php بکە
